poniedziałek, 4 sierpnia 2014

top 3 holiday destinationsDzisiaj napiszę Wam o moich podróżowych marzeniach. Na pewno nie będę oryginalna pisząc, że uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, kraje, poznawać kulturę i obyczaje. Kocham przyswajać sobie nową przestrzeń. Miejsca i ulice, kiedyś zupełnie nie znane, po kilku dniach stają się takie 'nasze' i pozostają w pamięci już na zawsze. Obecnie mam swoje top 3 miejsca na wakacje, które chciałabym odwiedzić jak najszybciej.  Mam nadzieję, że się uda, a w międzyczasie chciałabym podzielić się z Wami tymi marzeniami.

źródło google

Rzym to moje absolutne numer 1. Ze względu na historię zamkniętą w tym miejscu, zabytki, no i oczywiście jedzenie! 

źródło google

Barcelona to moje kolejne marzenie. Architektura Gaudiego, niepowtarzalny klimat, a dodatkowo plaże. Czego chcieć więcej?:) Miałam okazję już 2 razy odwiedzić Hiszpanię, za każdym razem jestem zachwycona, jestem więc pewna, że Barcelona byłaby moją miłością od pierwszego wejrzenia!

źródło google

Kreta. Słyszałam od wielu moich znajomych o tym jak piękna jest to wyspa, jakie jedzenie pyszne i jacy grecy przyjaźni. Chciałabym się przekonać na własne oczy i polecieć tam na wspaniały urlop, pełen relaksu i tak zwanego nic nierobienia. Odpoczynek w otoczeniu niesamowitej przyrody to zdecydowanie coś co kocham!

A gdzie Wy chcielibyście się wybrać?:)
xx
Anita 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za komentarz- to niesamowicie motywuje do dalszego pisania!
Jeśli dodasz mnie do obserwowanych z pewnością odwdzięczę się tym samym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...