poniedziałek, 22 czerwca 2015

West Midland Safari & Leisure Park

Nie do wiary, że już poniedziałek! Weekend tak szybko leci, zwłaszcza, gdy jest na prawdę intensywny :)
W tą sobotę wybraliśmy się do safari parku - było ekstra. Nie spodziewałam się, że oglądanie zwierząt może sprawić mi tyle frajdy, a poczułam się znowu jak dziecko ;)
Zwierząt jest na prawdę dużo, od nosorożców po białe tygrysy. Cały pomysł z przemieszczaniem się samochodem jest świetny (niestety masa aut utworzyła lekki korek, ale później sytuacja się rozluźniła - cały park przejechaliśmy w prawie 2godziny). Oto kilka moich ulubionych zdjęć:


Jak możecie zauważyć- zwierzęta podchodziły na prawdę bardzo blisko, wiele z nich wprost 'pchało' się do samochodu - niektóre z nich można było karmić specjalnie kupionym przy kasach jedzeniem. 
Zwierzęta groźne dla ludzi były NA SZCZĘŚCIE za kratkami :)
Po safari poszliśmy do drugiej części parku, gdzie można było oglądnąć różnego rodzaju pokazy na żywo ze zwierzętami, przejechać się na jakiejś kolejce góskiej (zdecydowanie dla mnie odpada:P), kupić jakieś pamiątki i oczywiście coś zjeść. 
Jeśli mam wymienić jedyny negatyw związany z tym miejscem, to jest to zdecydowanie jedzenie. Ryba z frytkami jaką kupiłam była najgorsza na świecie- już po gryzie musiałam to odstawić :/ 

Jeśli będziecie w pobliżu WMSP to zdecydowanie Wam polecam - zarówno na randkę jak i rodzinny wypad! (ale pamiętajcie, żeby spakować kanapki :))

3 komentarze:

Dziękuję Ci za komentarz- to niesamowicie motywuje do dalszego pisania!
Jeśli dodasz mnie do obserwowanych z pewnością odwdzięczę się tym samym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...