czwartek, 17 lipca 2014

Alicante 2014

Hej!
Lato jest moją ulubioną porą roku: słoneczna pogoda, letnie ubrania i późne wieczory - to wszystko sprawia, że chce się mi żyć! Wielu z Was już udało się wyjechać gdzieś na wakacje, niektóre dopiero coś planują.. a ja?:) moje wakacje są już za mną. Dokładnie 6 wspaniałych dni w Alicante, Hiszpania.

Jest to już moja druga podróż w te strony, a związane jest to z tym, że moja kuzynka mieszka tam na stałe. W tym roku, gdy zostałam poproszona, by zostać matką chrzestną jej cudownej córeczki i przyjechać na tą okazję do Hiszpanii, oczywiście nie wahałam się ani chwilę ;)

Miasto jest urocze, pełne włoskich restauracji, niesamowita plaża, no i zamek na szczycie góry, z którego roztacza się widok na całą okolicę. Co sprawia, że chce się tam wracać? przede wszystkim pogoda i gorące wieczory spędzone na plaży z chłodnym piwkiem. :) dodatkowo czas spędzony z rodziną zawsze jest dla mnie bezcenny!

Teraz już naładowałam baterie i jestem gotowa to boju! Nie pisałam Wam o tym wcześniej, ale za 2 tygodnie zaczynam nową pracę, co wiąże się u mnie z ekscytacją & stresem. Czuję że to olbrzymi krok w przód, a jednocześnie odczuwam trochę strachu przed nieznanym.

Nie będę Was już zanudzać i pokażę Wam widok z zamku Santa Barbara.
No i dodam jeszcze szybko, że na zamek dojeżdża się windą 30 pięter, cena to ok. 5 euro za osobę, jednak od 19:00 do 24:00 wjazd windą jest darmowy. My wybraliśmy się z całą rodziną zaraz po 19, co zdecydowanie oszczędziło nam wydatków, Wam też to polecam. (nie mówiąc już o tym, że we wcześniejszych godzinach jest tam niesamowicie gorąco, a cienia brak, więc poczekanie do wieczora jest dobre dla portfela & zdrowia :).
xxx
Anita

6 komentarzy:

 1. miałam w tym roku również jechać do Hiszpanii, niestety na planach się skończyło :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne widoki, aż chciałoby się leżeć tam teraz na plaży! Piękna spódniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę... ja kolejne wakacje spędzam w domu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ajaja, tylko pozazdrościć <3!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale zdjęcia! OMG! :D
  Zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za komentarz- to niesamowicie motywuje do dalszego pisania!
Jeśli dodasz mnie do obserwowanych z pewnością odwdzięczę się tym samym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...